01.06.2017

У Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України відбулася зустріч з представниками КМЕС


 

 


1 червня 2017 р. в Інституті відбулася зустріч із представниками Консультативної місії Європейського Союзу щодо практики здійснення прав потерпілих від злочинів. Ця зустріч відбулася на виконання Консультативною місією проекту «Покращення нормативно-правової бази для захисту прав потерпілих від злочинів», кінцевою метою якого є розробка багатоаспектного проекту закону про внесення змін до низки інших законів (в тому числі і КПК) з метою посилення захисту прав потерпілих, а також надання зацікавленим партнерам консультацій з питань, пов’язаних із цією сферою.


Від імені Консультативної місії Європейського Союзу в Україні на зустрічі були присутні: старший радник з питань правової реформи Вероніка Крісткова (Чеська Республіка) та радник з питань правової реформи Вадим Човган (Україна). Від Інституту участь у зустрічі взяли директор В.І. Борисов, заступник директора з наукової роботи В.С. Батиргареєва, завідуючий відділом дослідження проблем кримінального процесу та судоустрою Л.М. Лобойко та старший науковий співробітник К.А. Автухов.

Предметом обговорення на зустрічі були проблеми статусу потерпілих від злочинів в теорії і практиці досудового розслідування; проблеми реалізації процесуальних прав потерпілих у рамках кримінального процесу (визнання статусу потерпілого, доступ до матеріалів кримінальної справи); питання, пов'язані з компенсацією моральної та матеріальної шкоди, заподіяної потерпілим злочинами; захист потерпілих від злочинів на різних етапах кримінального процесу, під час і після виконання вироку; пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства для вирішення окреслених проблем тощо.

За результатом зустрічі було прийнято рішення про подальшу співпрацю Місії та Інституту та залучення фахівців Інституту до участі у регіональному «круглому столі», який відбудеться в м. Харкові у червні 2017 р.
 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси