19.10.2018

Завершила роботу дводенна міжнародна науково-практична конференція
«Кримінально-правове регулювання та забезпечення його ефективності»

 
       18-19 жовтня 2018 р. в м. Харкові в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася міжнародна науково-практична конференція за темою «Кримінально-правове регулювання та забезпечення його ефективності». Організатори конференції: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України та ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права».

       У роботі конференції взяли участь понад 130 провідних вчених вітчизняних навчальних та науково-дослідних закладів: Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національної академії правових наук України, Національної академії прокуратури України, Національного університету «Одеська юридична академія», Львівського державного університету внутрішніх справ, Луганського державного  університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та ін., а також учені таких зарубіжних країн, як Білорусь, Киргизія, Молдова, Польща, Узбекистан. Серед учасників заходу є фахівці в галузі кримінального права, кримінології, кримінального процесу, кримінального процесуального права, керівники державних органів, а також представники судових та правоохоронних органів.
 
18 жовтня відбулося пленарне засідання.
19 жовтня відбулися засідання тематичних секцій та круглого столу:

– теоретико-методологічні засади наукових досліджень кримінально-правового регулювання;

– ефективність кримінально-правового регулювання та проблеми її забезпечення;

– покарання та інші заходи кримінально-правового характеру в механізмі правового регулювання;

– теоретичні та практичні проблеми кримінально-правового регулювання в кримінології та інших суміжних науках кримінально-правового спрямування;

– питання кримінально-правового регулювання та забезпечення його ефективності у працях молодих науковців.

За підсумками роботи Міжнародної науково-практичної конференції були прийняті рекомендації.

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси