17.03.2017

16-17 березня 2017 р. відбулися щорічні загальні збори Національної академії правових наук України


 

16-17 березня 2017 р. у м. Харкові в приміщенні Національної академії правових наук України відбулися щорічні загальні збори НАПрН України, у роботі яких взяли участь керівництво НАПрН України, дійсні члени (академіки), члени-кореспонденти, делегати від Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України та інших науково-дослідних установ НАПрН України, представники Харківської міської ради, Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради.

На цих зборах зі звітною доповіддю про діяльність НАПрН України у 2016 р. виступив президент НАПрН України Петришин О.В., після чого було розглянуто низку важливих питань життєдіяльності НАПрН України, підбито підсумки роботи в 2016 році та окреслено основні завдання на 2017 рік.  Крім того, на засіданні загальних зборів зі звітною доповіддю виступив директор Інституту, академік-секретар відділення кримінально-правових наук НАПрН України В.І. Борисов, в якій він виклав основні питання діяльності Інституту та відділення кримінально-правових наук України за 2016 рік.

Також 17 березня 2016 р. за новою процедурою, передбаченою Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», були проведені вибори нових членів НАПрН України на вакантні місця дійсних членів (академіків) та членів-кореспондентів. Зокрема, по відділенню кримінально-правових наук було обрано двох дійсних членів (академіків), серед яких головний науковий співробітник Інституту, доктор юридичних наук, професор   Журавель Володимир Андрійович, а також трьох членів-кореспондентів, в тому числі головного наукового співробітника Інституту – керівника науково-дослідних робіт сектора дослідження проблем судової, слідчої та прокурорської діяльності Шило Ольгу Георгіївну.

ДОПОВІДЬ
АКАДЕМІКА-СЕКРЕТАРЯ ВІДДІЛЕННЯ
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ НАУК
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРАВОВИХ НАУК УКРАЇНИ
В.І. БОРИСОВА

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси