04.12.2017

 4 грудня 2017 р. Інститут спільно з ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права» провели «круглий стіл» на тему «Убезпечення людини, її прав і свобод від злочинності у великому місті», присвячений Всеукраїнському тижню права

 

4 грудня 2017 р. в Інституті в рамках проведення Всеукраїнського тижня права відбувся «круглий стіл» на тему «Убезпечення людини, її прав і свобод від злочинності у великому місті».

У науковому заході взяли участь представники Національної патрульної поліції м. Харкова, Харківської обласної прокуратури, начальники управлінь підрозділі Головного управління Національної поліції України, голова Київського районного суду м. Харкова,  науковці Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, представники Харківської обласної громадської організації «Народна ініціатива», Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, а також науковці НДІ ВПЗ імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України.

Під час «круглого столу» обговорювалися питання щодо криміногенної обстановки у великих містах, стану захищеності громадян від злочинних посягань, а також практики контролю та протидії злочинності шляхом обмеження умов, що сприяють або полегшують вчинення різних злочинів як в Україні так і в низці зарубіжних країн.

Із 4 по 8 грудня 2017 р. у Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України проводиться виставка присвячена Всеукраїнському тижню права для всіх зацікавлених осіб.

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси