02.03.2018

2 березня 2018 р. заступник директора з наукової роботи НДІ ВПЗ ім. акад. В. В. Сташиса НАПрН України В. С. Батиргареєва  і т. в. о. вченого секретаря С. С. Шрамко  взяли участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми кримінального права, процесу, криміналістики та оперативно-розшукової діяльності», що проводиться у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.


 

Відкрив захід ректор Національної  академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Олег Шинкарук. Олег Миколайович урочисто вручив Владиславі Батиргареєвій Подяку за вагомий внесок у розвиток Державної прикордонної служби України від голови Державної прикордонної служби України Петра Цигикала.

Владислава Батиргареєва виступила з вітальним словом від імені директора Інституту В. І. Борисова, а також відзначила про важливість таких заходів. У промові  прозвучали і побажання плідних дискусій та нових наукових здобутків упродовж конференції.

 

На секційному засіданні конференції науковці з провідних вищих навчальних закладів та наукових установ України виступили із доповідями на актуальні питання у сфері протидії злочинності.

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси