13.12.2017

 13 грудня 2017 р. відбувся регіональний «круглий стіл» на тему «Взаємодія державних органів при наданні допомоги в соціальній адаптації звільненим з установ виконання покарань»

 

 13 грудня 2017 р. у м. Харкові в управлінні пробації Північно-Східного міжрегіонального управління проходив регіональний «круглий стіл» для працівників органів кримінально-виконавчої системи та соціальної сфери на тему «Взаємодія державних органів при наданні допомоги в соціальній адаптації звільненим з установ виконання покарань», одним із співорганізаторів якого був Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України.

У роботі заходу взяли участь заступник директора з наукової роботи В.С. Батиргареєва, головний науковий співробітник відділу дослідження проблем кримінального та кримінально-виконавчого права, начальник Північно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України І.С. Яковець, старший наукових співробітник відділу дослідження проблем кримінального та кримінально-виконавчого права К.А. Автухов та молодший науковий співробітник та молодший науковий співробітник відділу кримінологічних досліджень А.В. Калініна.

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси