Шановні колеги! перелік тез, що прийняті до розміщення у збірнику міжнародної науково-практичної конференції «Кримінально-правове забезпечення сталого розвитку України в умовах глобалізації» розміщений у рубриці «Оголошення» в об’яві про конференцію.Ознайомлення з текстами кандидатських та докторських дисертацій. Збірник наукових праць «ПИТАННЯ БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ».


29.08.2017

30 червня – 02 липня 2017 р. у Варшаві відбулася міжнародна конференція «Україна-Польща: економічні та соціальні виклики 2030»


 

 

 

30 червня – 02 липня 2017 р. у Варшаві відбулася міжнародна конференція «Україна-Польща: економічні та соціальні виклики 2030», що була організована Університетом Кардинала Стефана Вишинського.

Учасниками конференції були науковці, викладачі вищих навчальних закладів, представники органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади, представники громадських організацій та бізнес-асоціацій.

На конференції виступила Невідома Надія Володимирівна, кандидат юридичних наук, науковий співробітник сектору дослідження кримінально-правових проблем боротьби зі злочинністю Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України, яка представила тему «Complicity in the crime. Concept committing a crime by an organized group: conceptual based of research».

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту

Наші колеги
Державні web-ресурси