10.02.2015

У приміщенні НДІ ВПЗ імені акад. В.В. Сташиса НАПрНУ відбувся теоретичний семінар. З науковою доповіддю на тему «Концептуальні засади визначення та забезпечення доброякісності кримінальних процесуальних рішень» виступила Глинська Н.В.

 

 

10 лютого 2015 р. відбувся теоретичнийу семінар, який проводило Координаційне бюро з проблем кримінального процесу відділення кримінально-правових наук НАПрН України спільно з сектором дослідження проблем слідчої, прокурорської та судової діяльності НДІ ВПЗ імені акад. В.В. Сташиса НАПрНУ на якому з науковою доповіддю за темою «Концептуальні засади визначення та забезпечення доброякісності кримінальних процесуальних рішень» виступила Глинська Наталія Валеріївна. Доповідь зроблена за результатами її роботоюи над докторською дисертацією.

За підсумками проведеного обговорення, члени координаційного бюро та інші вчені, що приймали участь, прийшли до висновку, щодо позитивної оцінки доповіді та можливості рекомендувати до захисту дисертаційне дослідження Наталії Валеріївни Глинської за темою «Концептуальні засади визначення та забезпечення доброякісності кримінальних процесуальних рішень».

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси