Шановні колеги! перелік тез, що прийняті до розміщення у збірнику міжнародної науково-практичної конференції «Кримінально-правове забезпечення сталого розвитку України в умовах глобалізації» розміщений у рубриці «Оголошення» в об’яві про конференцію.Ознайомлення з текстами кандидатських та докторських дисертацій. Збірник наукових праць «ПИТАННЯ БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ».


06.12.2016

У Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України відбувся «круглий стіл» за темою «Соціальні та правові проблеми захисту прав внутрішньо переміщених осіб в Україні»

 

05.12.2016

У Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса відбулися захисти дисертацій: Скок О.С. та Григор’єва Р.Г.

 

11.11.2016

У Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса відбувся захист дисертації Гуд Т.М.

 

31.10.2016

Вийшов друком I том "Історія держави і права України" 20-ти томного видання "Велика українська юридична енциклопедія"

 

13.10.2016

12-13 жовтня 2016 року відбулася міжнародна науково-практична конференція за темою «Соціальна функція кримінального права: проблеми наукового забезпечення, законотворення та правозастосування»

 
Більше статтей...
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту

Наші колеги
Державні web-ресурси