01.10.2018

 Науковці Інституту прийняли активну участь у роботі ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму (25-28 вересня 2018 р.)


З 25 по 28 вересня 2018 р. у м. Харкові відбулася знамення юридична подія – ІІ Харківський міжнародний юридичний форум, проведення якого у подальшому відбуватиметься на постійній основі (розпорядження КМУ 656-р від 19 вересня 2018 р.).  
Співорганізаторами форуму стали: Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство освіти і науки, Міністерство юстиції, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Національна академія правових наук.
Провідною темою цьогорічного форуму було обрано розвиток права в умовах цифрової економіки. Відбулася робота чотирьох панельних дискусій: «Корпоративне право та інтелектуальна власність в умовах цифрової економіки», «Бізнес і права людини: імплементація Україною Керівних принципів ООН», «Ефективна система кримінальної юстиції як фактор сталого розвитку економіки», «Право і безпека у контексті євроатлантичної інтеграції». У диспуті взяли участь науковці та практики із США, Німеччини, Італії, Швейцарії, Литви, Естонії, Польщі й інших держав (загалом 20 країн), судді Конституційного суду України та Верховного суду, співробітники представництва ЄС, місій ОБСЄ й ОСЕР, інших організацій. Також у рамках форуму проведено тренінги з актуальних питань корпоративного права та права інтелектуальної власності, відбулася серія майстер-класів із прав людини та гендерної рівності й зустрічі з представниками Уряду, органів юстиції і прокуратури.
Особлива увага науковців Інституту була зосереджена на роботі дискусійної панелі «Ефективна система кримінальної юстиції як фактор сталого розвитку економіки», модератором якої був головний науковий співробітник відділу кримінологічних досліджень, д.ю.н. Б. М. Головкін. Під час роботи панелі із доповіддю, присвяченій проблемам використання криміналістичних знань у сучасних умовах протидії злочинам у сфері економіки, виступив завідувач лабораторії «Використання сучасних досягнень науки і техніки у боротьбі зі злочинністю», д.ю.н., проф., академік НАПрН України В. Ю. Шепітько.
Дякуємо за фото старшому науковому співробітнику лабораторії «Використання сучасних досягнень науки і техніки у боротьбі зі злочинністю» к.ю.н., доц. В. В. Білоусу.
Детальніше про форум: legalforum.nlu.edu.ua.

Новину підготувала м.н.с. А. В. Калініна
 

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси