18.04.2014

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Кримінально-правові та кримінологічні засади протидії корупції в Україні»


 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ за участю вчених Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України 17 квітня 2014 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Кримінально-правові та кримінологічні засади протидії корупції в Україні». Співзасновниками конференції були Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України та Кримінологічна асоціація України.

Метою конференції стало здійснення комплексного кримінально-правового та кримінологічного аналізу актуальних проблем чинного законодавства у сфері протидії корупції в Україні, а також у зарубіжних країнах; дослідження теорії кримінального права й практики його застосування в частині боротьби з неправомірною вигодою та іншими видами зловживань службовими особами й пошук рішень з актуальних питань протидії корупції та профілактичної роботи з населенням.

В ході конференції було наголошено на необхідності забезпечення правоохоронних органів на підставі науково-обґрунтованих висновків заходу методологією та інструментарієм для ефективної протидії корупції.

За матеріалами виступів опубліковано збірник статей.

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси