21.04.2017

Міжвузівська науково-практична конференція «Актуальні проблеми судового права»

20 квітня 2017 р. у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася Міжвузівська науково-практична конференція «Актуальні проблеми судового права» присвячена пам’яті професора Івана Єгоровича Марочкіна.

З вітальними словами звернулися проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого А. П. Гетьман та завідувач кафедри організації судових та правоохоронних органів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, головний науковий співробітник відділу дослідження проблем кримінального процесу, криміналістики та судоустрою НДІ вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України Л. М. Москвич.

Л. М. Москвич відзначила: «Вже три роки його нема з нами. Із 30 років з дня заснування кафедри він 22 роки був її незмінним керівником. Іван Єгорович вболівав всім серцем за науку, радів кожному кроку вперед та коли наука розвивалася».

Учасникам конференції було презентовано фільм-спогади про життя Івана Єгоровича Марочкіна, музикальним супроводом до якого була пісня про безсмертя.

У науковому заході брали участь судді Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, апеляційних судів, представники багатьох науково-дослідних установ, вищих навчальних закладів, правоохоронних органів.

На пленарному засіданні з доповідями виступили: доктор юридичних наук, професор, завідувач відділу дослідження проблем кримінального процесу, криміналістики та судоустрою НДІ вивчення проблем злочинності імені В. В. Сташиса НАПрН України Л. М. Лобойко«Конкурс на зайняття вакантних посад суддів у складі Верховного Суду: оцінка якості реалізації статті 81 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»; Л. М. Москвич – «Судове право як комплексна галузь права» та ін.
 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси