02.05.2018

26-28 квітня 2018 р. науковці Інституту взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції Політика боротьби зі злочинністю, тематичний напрям «Становлення і перспективи розвитку державної системи захисту критичної інфраструктури в Україні. Кримінологічна оцінка ризиків та загроз», що проводилася у м. Івано-Франківськ.


26-28 квітня 2018 р. заступник директора з наукової роботи, д.ю.н., старший науковий співробітник Владислава Батиргареєва взяла участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції Політика боротьби зі злочинністю, тематичний напрям «Становлення і перспективи розвитку державної системи захисту критичної інфраструктури в Україні. Кримінологічна оцінка ризиків та загроз», що проводилася у м. Івано-Франківськ. Вона виступила на п’ятій платформі Кримінологічна оцінка ризиків і загроз об’єктам критичної інфраструктури із доповіддю на тему «Новий вид злочинності у сфері моральності, пов’язаний із використанням інформаційно-телекомунікаційних систем як  об’єктів  критичної  інформаційної  інфраструктури».

Зокрема, у заході, організованому спільно з ОБСЄ, взяли участь представники структур Європейського Союзу та НАТО, іноземних дипломатичних представництв, спеціальних служб та безпекових організацій Литви, Польщі, Румунії та Швеції, Ради бізнес-омбудсмена в Україні, центральних органів виконавчої влади України та вітчизняні науковці.

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси