20.04.2018

20 квітня 2018 року відбулася ХІV Міжнародна науково-практична конференція "Від громадянського суспільства - до правової держави" за напрямом "Захист прав людини: національний та міжнародно-правовий виміри"


 
20 квітня 2018 р. науковці Інституту прийняли участь в обговоренні актуальних питань захисту прав людини у конституційному, міжнародно-правовому, кримінально-правовому, кримінально-процесуальному та криміналістичному аспектах в рамках ХІV Міжнародної науково-практичної конференції "Від громадянського суспільства - до правової держави" за напрямом "Захист прав людини: національний та міжнародно-правовий виміри"
Із привітальним словом виступили директор НДІ ВПЗ Борисов Вячеслав Іванович і декан юридичного факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна Кагановська Тетяна Євгенівна.
Напрямами конференції стали такі питання: забезпечення охорони прав і свобод людини від традиційних і нових кримінальних загроз; діяльність органів кримінальної юстиції із захисту прав і свобод людини в умовах реформування; кримінальні процесуальні та криміналістичні аспекти забезпечення прав та свобод людини; регіональний міжнародно-правовий вимір у галузі прав людини; імплементація міжнародних норм у галузі прав людини в національне законодавство; конституційно-правові засади забезпечення прав людини; забезпечення прав людини на муніципальному рівні; приватно-правовий аспект регламентації та захисту прав людини.

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси