13.10.2016

12-13 жовтня 2016 року відбулася міжнародна науково-практична конференція за темою «Соціальна функція кримінального права: проблеми наукового забезпечення, законотворення та правозастосування»


 

 

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України та ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права» 12-13 жовтня 2016 року провели міжнародну науково-практичну конференцію за темою «Соціальна функція кримінального права: проблеми наукового забезпечення, законотворення та правозастосування». Конференція пройшла у приміщенні Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 77, м. Харків).

Під час науково-практичної конференції обговорювалися питання за такими напрямами: соціальне призначення кримінального права в умовах розбудови громадянського суспільства, співвідношення соціальної функції кримінального права з іншими його функціями, соціальна функція кримінального права у Декларації 13-го Конгресу ООН із запобігання злочинності і кримінального правосуддя 2015 р. та в інших міжнародних документах, вплив кримінального права на суспільні процеси при реалізації євроінтеграційного курсу, проблеми наукового супроводження соціальної функції кримінального права, її забезпечення в законотворенні та у правозастосовній діяльності, прояв соціальної функції кримінального права у взаємозв’язку з іншими дисциплінами кримінально-правового циклу, роль кримінології у реалізації запобіжної функції кримінального права, актуальні питання криміналізації та декриміналізації суспільно небезпечних діянь.

У роботі конференції брали участь провідні вчені, представники правоохоронних та судових органів.


Програма конференції


 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси