12.12.2018

В Інституті відбувся круглий стіл «Дотримання прав особи під час досудового провадження»

      Указом Презедента України від 08.12.2008 року №1149 започатковано Всеукраїнський тиждень права щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. З 9 по 13 грудня 2013 року в Україні проводиться вже традиційний Всеукраїнський тиждень права, у якому щороку бере активну участь і наш Інститут.  

З цієї нагоди 10 грудня 2018 р. в Інституті було проведено «круглий стіл» на тему «Дотримання прав особи під час досудового провадження». Ініціатором заходу є відділ дослідження проблем кримінального процесу та судоустрою.

       У роботі «круглого столу» взяли участь понад 35 осіб, серед яких провідні вчені нашого Інституту, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а також адвокати та представники судових та правоохоронних органів.  У своїх доповідях учасники торкалися проблемних питань при обранні запобіжних заходів, здійснення судового контролю під час досудового розслідування, дотримання прав особи при проведенні слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій тощо.

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси