06.12.2016

У Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України відбувся «круглий стіл» за темою «Соціальні та правові проблеми захисту прав внутрішньо переміщених осіб в Україні»


 

 

 

Шостого грудня 2016 року у Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України спільно з Місцевим осередком ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права» в Харківській області в рамках Всеукраїнського тижня права відбувся «круглий стіл» за темою «Соціальні та правові проблеми захисту прав внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Під час наукового заходу обговорювалися проблемні питання соціальної адаптації та захисту прав і законних інтересів внутрішньо переміщених осіб, кримінально-процесуальні проблеми захисту зазначених осіб, проблеми соціальної адаптації та контролю за звільненими з установ виконання покарань, що раніше проживали на окупованих територіях, а також впливу внутрішніх міграційних процесів на криміногенну обстановку на Харківщині та в Україні.

У заході взяли участь представники таких органів влади та правоохоронних органів, як Головне управління Державної міграційної служби в Харківській області, Управління патрульної поліції у м. Харкові, Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Харківській області. Крім того, до обговорення означених проблем внутрішньо переміщених осіб були залучені представники громадських та благодійних організацій (зокрема, БО «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області», Харківська обласна ГО «Народна ініціатива»).

Так само у межах заходу відбулася виставка наукової літератури «Права людини та їх дотримання».

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси