07.09.2017

7-8 вересня 2017 р. відбувається ІІІ Міжнародний «круглий стіл» «Кримінальне право: традиції та новації»


7-8 вересня 2017 р. заступник директора Інституту з наукової роботи, доктор юридичних наук Владислава Батиргареєва та головний науковий співробітник Інституту, доктор юридичних наук Людмила Демидова беруть участь у III Міжнародному «круглому столі», присвяченому вшануванню пам’яті видатного вченого, Героя України, академіка Володимира Володимировича Сташиса «Кримінальне право: традиції та новації», який цього року проводиться у м. Чернігів.

Співорганізаторами наукового заходу виступають: Академія Державної пенітенціарної служби, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України, Запорізький та Чернігівській місцеві осередки ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права».

Метою проведення «круглого столу» є сприяння збереженню та примноженню традицій і цінностей наукової школи на всіх етапах її становлення та розвитку; забезпечення доступу для вчених, здобувачів та практичних працівників-юристів до інформації про реалізацію правової реформи у світі та в Україні, вдосконалення юридичної науки, зв’язку теорії і практики, обговорення проблем гармонізації національного законодавства з законодавством Європейського Союзу, обговорення практичних проблем кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права.
 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси