02.10.2018

 29 вересня 2018 р. з нагоди 25-річчя з дня заснування Національної академії правових наук України відбулися урочисті загальні збори.В урочистих заходах взяв участь Президент України Петро Порошенко, який привітав членів Національної академії правових наук України з річницею. Зокрема у своїй промові він відзначив роль Академії в формуванні наукових засад національної правової системи, а також важливість правників в житті держави та суспільства.
Під час засідання керівництво та науковців Інституту: Вячеслава Борисова, Владиславу Батиргареєву, Валерія Шепітька, Івана Назарова, Наталію Глинську, Максима Колодяжного, Дарину Євтєєву, Сабріє Шрамко було нагороджено почесними відзнаками від державних, правоохоронних та судових органів, Президента Національної академії правових наук України, а також Союзу юристів України.
На загальні збори Академії завітали Глава Адміністрації Президента Ігор Райнін, заступник Керівника Апарату Верховної Ради України – керівник Головного юридичного управління Михайло Теплюк, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, депутат Харківської обласної ради Микола Титов, секретар Харківської міської ради Олександр Новак, голова Північно-Східного центру Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України Володимир Семиноженко, народний депутат України, заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань гендерної рівності Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Ірина Луценко, представники державних органів, галузевих академій наук, члени Академії та інші.
У той же день на засіданні Президії Національної академії правових наук України в.о. академіка-секретаря відділення кримінально-правових наук призначено д.ю.н., професора, академіка НАПрН України Юрія Бауліна. Вітаємо шановного Юрія Васильовича та бажаємо успіхів у цьому напрямку діяльності!
Дякуємо за фотозвіт Олександру Семенцю. 
 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси