23.06.2017

22 червня 2017 р. у Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України відбувся «круглий стіл»

 22.06.2017 р. в Інституті спільно з Консультативною місією  Європейського союзу відбувся круглий стіл «Покращення законодавчої бази для захисту потерпілих від злочинів». З вступним словом до присутніх звернулись директор Інституту Вячеслав Іванович Борисов, та Фабіан Лоевенберг – голова Департаменту з питань верховенства права, КМЄС в Україні.

З доповіддю «Що передбачає система кримінальної юстиції щодо домашнього насильства та насильства проти жінок» виступила Катерина Левченко, Керівник Ла Страда Україна. Вероніка Крісткова, Старший радник з питань правової реформи, КМЄС в Україні  презентувала основні положення міжнародних стандартів щодо прав потерпілих від злочинів у кримінальному процесі.

Вадим Човган, Радник КМЄС з питань правової реформи в Україні зробив провів презентацію міжнародних стандартів та кращих практик щодо компенсації потерпілим від насильницьких злочинів.

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси