– «круглий стіл» «Дотримання прав людини у структурі процесу боротьби зі злочинністю» (м. Харків, 1 грудня 2011 р.).

 

У межах Плану заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2011 р. № 777-р, в Інституті вивчення проблем злочинності НАПрН України відбулося засідання «круглого столу».

У роботі «круглого столу» взяли участь фахівці Інституту та аспіранти Національного університету «Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого».

З науковою доповіддю «Гарантії прав суб’єктів кримінально-процесуальної діяльності за проектом КПК України» виступила доктор юридичних наук, провідний науковий співробітник Шило О.Г. Також з науковим повідомленням на тему «Актуальні проблеми забезпечення прав людини під час притягнення до кримінальної відповідальності» виступила кандидат юридичних наук, науковий співробітник Овчаренко О.М.

В обговоренні виступів взяли участь заступник директора Інституту, доктор юридичних наук, професор Зеленецький В.С. та вчений секретар Інституту, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Батиргареєва В.С. За результатами роботи «круглого столу» у збірнику наукових праць Інституту «Питання боротьби зі злочинністю» буде зроблений науковий огляд.


 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси