18-19 жовтня 2018 року відбудеться Міжнародна конференція «Кримінально-правове регулювання та забезпечення його ефективності»


Шановні колеги!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України та ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права» 18-19 жовтня 2018 року проводять міжнародну науково-практичну конференцію за темою «Кримінально-правове регулювання та забезпечення його ефективності». Проведення конференції планується у приміщенні Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 77, м. Харків).

Під час науково-практичної конференції відбудеться обговорення питань за такими напрямами: поняття, зміст, функції, принципи та методологія кримінально-правового регулювання; міжнародно-правовий досвід кримінально-правового регулювання; система кримінально-правових засобів у механізмі кримінально-правового регулювання; покарання та інші заходи кримінально-правового характеру в механізмі правового регулювання; ефективність правозастосовної діяльності; застосування норм Особливої частини Кримінального кодексу як форма кримінально-правового регулювання.

У роботі конференції братимуть участь провідні вчені, представники правоохоронних та судових органів, правозахисники. 

Заявку на участь у роботі конференції, тему виступу, а також тези доповіді просимо надіслати до 27 серпня 2018 р. на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або листом із диском (61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 49). Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.

До початку роботи конференції планується видання збірника виступів її учасників, презентація якого відбудеться на зазначеній конференції. У зв’язку з цим організаційний комітет просить дотримуватися строків подачі матеріалів.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції, проінформувати науковців та інших зацікавлених осіб Вашої установи про конференцію та запросити їх прийняти у ній участь.

Оргкомітет конференції

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Пошук по сайту
Державні web-ресурси